1. خانه
  2. دوره
  3. استقلال و مسئولیت‌پذیری کودک

استقلال و مسئولیت‌پذیری کودک

  1. خانه
  2. دوره
  3. استقلال و مسئولیت‌پذیری کودک
استقلال و مسئولیت‌پذیری کودک
وضعیت فعلی
ثبت‌نام نشده
قیمت
2900000 ریال

بسیاری از ما والدین تلاش می‌کنیم تا مسئولیت و مسئولیت‌پذیری را به کودکانمان آموزش دهیم. خیلی از ما اعتقاد داریم که مسئولیت‌پذیری در کودکان با سپردن و محول کردن کار‌های روزمره به آن‌ها میسر می‌شود. کارهایی مثل خالی کردن سطل زباله و .. اما آیا واقعا این کارها تاثیر مثبتی در ایجاد احساس مسئولیت‌پذیری در کودک دارد؟راستش را بخواهید این اقدامات برای اداره‌ی خانه مهم هستند اما می‌توان گفت که در ایجاد احساس مسئولیت‌پذیری در کودک نقش مثبتی ندارند! پس راه حل چیست؟

مسئولیت تحمیل شدنی نیست بلکه در درون کودک رشد می‌کند و بر اساس ارزش‌های جامعه و خانواده هدایت می‌شود. رشد و ایجاد مسئولیت در کودک نیازمند آموزش‌های لازم و صحیح است. باید بدانیم که در مسیر آموزش هیچ راه میان‌بری وجود ندارد! کودکان به طور ذاتی با احساس مسئولیت به دنیا نمی‌آیند. احساس مسئولیت به تدریج و با گذشت زمان کسب می‌شود و نیاز به تمرین روزانه دارد.

‌ما در دوره‌ی استقلال و مسئولیت‌پذیری کودک تلاش کرده‌ایم که در ابتدای این مسیر طولانی همراه شما باشیم و آموزش‌ها لازم را به شما بدهیم. باز هم نیاز به یادآوری است که درست مانند یادگیری هر مهارت دیگری، یادگیری مسئولیت‌پذیری هم به زمان و تمرین نیاز دارد.ما در این دوره تلاش می‌کنیم که با ارائه‌ی آموزش و تمرین، بررسی تمرین‌ها و پاسخ به پرسش‌هایتان، ابتدای مسیر را برای شما هموارتر نماییم.

میانگین امتیاز: 4.3 / 5. تعداد آرا: 12

امتیاز و دیدگاه

0.0
میانگین امتیازات
0 امتیاز
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
تجربه شما چیست؟ ما عاشق شنیدن آن هستیم!
هیچ دیدگاهی یافت نشد!
نمایش دیدگاه‌های بیشتر
تجربه شما چیست؟ ما عاشق شنیدن آن هستیم!
مطالب مرتبط:
فهرست